AJFF HALDEN

Stiftet 1938 - Tilsluttet NJFF

mortenw arildkulpen dscn1714 DSCN0367 brekket_dodfodt catrineholm DSCN0017 dscn1781 bilder fra berbydagene 2004 004 rune_andersen_9_7 tommyT.bmp-for-web-large DSCN0243 dscn1725 Ovre 006_0001 100-0010 Terje 003_0002 olav ragnaritland50 11_1olav 14_7kg DSCN0258 geir_jensen8_3kg Bilde(28) dscn1728 111-1113_IMG

Styret

  • PDF

Valg - AJFF – Halden - 2019


Hovedstyre:


Leder: Bjarne Granli, valgt for 1 år

Nestleder: John Edquist, valgt for 2 år 

Sekretær: Jon Remi Prang, gjenstår 1 år

Kasserer: Per - Arne Gjødalstuen, valgt for 2 år

Studiesekretær: Martin M. Petersen, valgt for 1 år

Styremedlem (1): Camilla Johansen, gjenstår 1 år

Styremedlem (2): Anne-Lise Johansen, valgt for 2 år

Varamedlem (1): Mona Gjødalstuen, valgt for 1 år

Varamedlem (2): Terje Amundsen, valgt for 1 år

Varamedlem (3): Bent Rørmyr, valgt for 1 år.


Barne- og Ungdomsutvalget:

Leder: Mona Gjødalstuen

Medlemmer: 

Mona Ganerød, Simen Skammelsrud, Gro Mette Nilsen.

 

Hytteutvalget Enningdalen:

Hovedstyret fungerer som hytteutvalg. Fortsetter.


Bekkeutvalget:

Leder: Jon Terje Vaglen.

Medlemmer: Pål Espen Thorvik, Morten Dalby, Bjørn Jensen, Morten Karlsen, Ragnar Itland.


Elveutvalget:

Leder: Bjarne Granli.

Medlemmer: Geir Jensen, Ragnar Itland, Camilla Johansen, Kent H. Hansen, Tommy Svendsen.


Kvinnekontakt: Camilla Johansen.


Fiskeutvalget:

Leder: Peder Karlsen.

Medlemmer: Simen Skammelsrud, Lars Erik Høiby, Sverre Berger, Vidar Thoresen, Andreas Lindbeck, Tommy Kristiansen.

 

Klekkeriutvalget:

Leder: Rolf Ganerød.

Medlemmer: Olav Nesbakken, Morten Waldenstrøm, Henning Labråten,Terje Amundsen, Simen Skammelsrud, Michael Jensen.


Tistautvalget:

Leder: Terje Amundsen

Medlemmer: Morten Karlsen, Vidar Thoresen, Morten Karlsen, Ekrem Potorqoj, Michael Jensen, Tommy Gundersen.


Lerdueutvalget:

Leder: Arild Dahl.

Medlemmer: Lars Ole Bergstrøm, Ole Kristian Nybøle, Thomas Hansen.


Jaktutvalget:

Leder: Roald Larsen.

Medlemmer: Per-Arne Gjødalstuen, Sten Gunnar Wang, Jon Remi Prang, Rino Andreassen.

 

Elgbanen i Svendsdalen:

Leder: Roy Egil Nilsen, valgt for 2 år.

Medlem: Egil Brekke, gjenstår 1 år.


Fest-, arrangements- og husutvalget:

Leder: Anne - Lise Johansen.

Medlemmer: Mona Ganerød, John Edquist, Per-Arne Gjødalstuen, Gro Mette Nilsen, Mona Gjødalstuen, Roald Larsen, Jon Remi Prang.

 

Bueskytterutvalg:

Leder: Per - Ole Rørmyr.

 
Fiskebørs: Olav Nesbakken

Webredaktør: Rune Andersen 

Matrialforvalter: Kent Hansen.

 

Revisorer:

Medlem: Steinar Torp, gjenstår 1 år
Personlig vara: Morten Dalby, gjenstår 1 år.
 
Medlem: Ole Kjølerbakken, valgt for 2 år
Personlig vara: Gro Mette Nilsen, valgt for 2 år.

Prosjekt- og finansutvalget:

Leder: Stian Skammelsrud.

Medlemmer: Ole Kjølerbakken, Roy Egil Nilsen, Per - Arne Gjødalstuen.


Valgkomité:

Leder: Steinar Torp, gjenstår 1 år

Medlem 2 år: Gro Mette Nilsen

Medlem 3 år: Arild Martinsen, valgt for 3 år.

Sist oppdatert onsdag 10. april 2019 00:14

You are here Styret/Utvalg 2019